Nasze przedszkole

Przedszkole DRUŻYNA KOSTKI jest miejscem, w którym zapewniamy Dzieciom radosny rozwój i bezpieczeństwo, profesjonalną opiekę i edukację. Nasze nowatorskie metody dydaktyczne pozwalają na wszechstronny rozwój Dzieci, kształtowanie poczucia własnej wartości i kreatywności. Nauczyciele dokładają wszelkich starań, aby Dzieci z radością stawiały pierwsze kroki w odkrywaniu otaczającego świata. Dbamy o to, aby nasze Przedszkolaki przez zabawę uczyły się współdziałania w grupie i poznawały reguły życia społecznego. Aby w ciepłej, przyjaznej atmosferze odkrywały świat dźwięków, barw i smaków.

Nasza kadra to doskonale wykształceni, kreatywni nauczyciele i specjaliści z zaangażowaniem realizujący misję przedszkola.

Ciepły, radosny i przyjazny klimat panujący w DRUŻYNIE KOSTKI pomaga w łagodnej adaptacji i zapewnia wszystkim Dzieciom miły pobyt w Naszym przedszkolu.

 

Wszystkiego, co naprawdę muszę wiedzieć, o tym jak żyć, co robić i jak się w życiu odnaleźć, nauczyłem się w przedszkolu. Mądrość nie znajdowała się na szczycie akademickiej góry, ale tam, przy piaskownicy w przedszkolu.

Robert Fulghum